Řízená a kontrolovaná detoxikace podle MUDr. Jonáše

S konrolovanou a řízenou detoxikací dle Mudr. Jonáše (Joalis) jsem se poprvé seznámila v roce 2008, kdy jsem jezdila do Prahy se synem a řešili jsme přetrvávající kašel a potom i imunitu. Výsledky byly výborné a proto, když jsem v roce 2010 nemohla otěhotnět obrátila jsem se na poradnu Joalisu a řešila tento problém kapičkami. Brzy na to jsem otěhotněla, i přes to, že lékaři tomu nedávali velkou šanci a dnes mám vytouženou holčičku. Bylo to pro mě obrovské štěstí, proto jsem se rozhodla stát sama terapeutem, abych mohla někomu pomoci stejně jako se to stalo mě.


Býváte často unaveni, aniž byste věděli proč? Trpíte příznaky alergií, bolestmi hlavy, zažívacími obtížemi, máte gynekologické výtoky? Jste často nemocní? Myslí si váš lékař, že jste zdraví, přestože vy sami se necítíte dobře? Pak jste tu správně.


Metoda řízené a kontrolované detoxikace podle MUDr. Jonáše se zabývá odstraňováním toxinů, které mohou být příčinou nejrůznějších potíží. Hlavní zdroj těchto problémů tedy spatřuje v zatížení organismu různými druhy toxinů. Konkrétní typ toxické zátěže je určen na základě měření elektroakupunkturním přístrojem Salvia, který byl zkonstruován podle vynálezu dr. Reinholda Volla. Podle výsledků měření jsou doporučeny vhodné preparáty Joalis. Tyto preparáty slouží k tomu, aby se organismus zbavil příslušných toxických zátěží a blokád, které brání normálnímu fungování organismu.


Přesné zjištění toxických zátěží umožňuje zachytit rizikové faktory dříve, než se objeví klinické příznaky nemoci. Pomocí preparátů Joalis je pak v organismu obnovena rovnováha.


Tato metoda začíná tam, kde klasická medicína končí. Je to metoda holistická (holos-celý), zabývá se zdravotním stavem člověka z celostního pohledu. Výsledky jenom potvrzují, že na zdraví člověka je třeba se dívat jako na spojení zdravé psychiky a emocionality a zdravého fyzického těla. Jedno bez druhého nemůže existovat.


Co je detoxikace?
Metoda řízené a kontrolované detoxikace vidí jako příčinu nemocí toxiny usazené v různých tkáních lidského těla a tyto tkáně očišťuje (detoxikuje). Tyto toxiny ovlivňují imunitní systém, který pak nepracuje správně, a vznikají chronické problémy jako alergie, bolesti kloubů, únava.. Všechny toxiny je proto třeba z tkání odstranit.


Jednotlivé preparáty Joalis v sobě spojují sílu optimální kombinace bylin a vtisknutí holografické informace o toxinu v konkrétní tkáni, a tato kombinace je pak spouštěčem očistné reakce samotného organismu. Směrují vlastní imunitu proti konkrétním toxinům v konkrétních tkáních. Zároveň jsou s konkrétními toxiny z tkání pomocí preparátů Joalis odstraňovány škodlivé blokující emoce, které umožnily ukládání škodlivých toxinů, protože lidská psychika hraje velkou roli v ukládání toxinů.

Indikace pomocí Salvie a princip fungování preparátů Joalis

Indikace pomocí Salvie

Salvie je modifikace původního EAV přístroje pro elektroakupunkturní diagnostiku, který sestrojil německý lékař Reinhold Voll. Na rozdíl od klasického měření EAV, kdy se měří z několika bodů na konečcích prstů, se u této modifikace EAM měří pouze z jednoho bodu na dlani, tzv. bod osrdečníku. Vyšetření Salvií není bolestivé, sonda indikuje pouze povrchové napětí kůže a změnu odporu, takzvaný vegetativní funkční test.


Preparáty Joalis

Jsou sledovány změny v rovnováze vegetativního (autonomního) nervového systému v sympatiku a parasympatiku. Tyto děje neovlivňujeme vůlí a projevují se zvlhnutím rukou, rychlostí dechu, tepu, změnami tlaku, rozšířením zornic. V podstatě sledujeme změny ve stresové a emoční reakci v podvědomí člověka na základě vkládaných dotazů. Na této psychogalvanické reakci je také založen detektor lži.


Salvie EAM tedy zjišťuje změnu v bodu osrdečníku, při vložení informace ve formě ampule nebo pomocí počítačového programu EAM. Tato změna může znamenat přítomnost toxinů v lidském organismu a zároveň nám může napomoci získat řadu dalších informací, jako např. kvalitu funkce jednotlivých orgánů. Je možné také testovat optimalizaci stravy, zjišťovat snášenlivost alopatických preparátů či ověřovat výběr preparátů homeopatických.


Na jakém principu preparáty Joalis pracují?
Preparáty Joalis jsou čistě přírodní produkty zpracované unikátní HDTx-technology. Technologií schopnou ukládat spektrální holografické informace o toxinech do nosiče informací, kterým jsou běžné potraviny.


Od jakého věku lze detoxikaci provádět?
Detoxikaci lze provádět prakticky v každém věku. U nejmenších je možno použít preparáty určené přímo dětem, u ostatních preparátů provádíme aplikaci vnějším nanesením na speciální místa na pokožku. Detoxikace lze realizovat i ve velmi pokročilém věku, ovšem u vážných problémů je třeba očekávat pouze dílčí úspěchy. V ideálním případě se má začít s detoxikací alespoň 6 měsíců před otěhotněním, to znamená dříve, než je člověk počat v těle matky.


Jak dlouho detoxikace trvá?
Klient absolvuje 3 - 5 detoxikačních kúr, tedy návštěv u terapeuta na detoxikaci během jednoho roku. V každé kúře podáváme 3 - 4 preparáty Joalis. V dalším roce pak 2 - 3 návštěvy.

Preparáty Joalis a jejich rozdělení

Přípravky pro děti

Joalis Bambi - sirupové komplexy pro děti nám řeší konkrétní zdravotní problémy (alergie, laryngitidy, záněty středního ucha, motorický neklid, atd.)
Bambiharmoni - sirupové přírodní komplexy s obsahem bylinných výtažků, zaměřených na pomoc při řešení nejčastějších zdravotních problémů vyskytujících se v dětském věku
Joalis Bambi Oil - informační olejíčky sloužící k potíraní dětí od prvních dnů života, pomáhají řešit např. kvalitu dýchacích cest, zažívacího ústrojí, neklid, nespavost, koliky, snášenlivost očkování, apod.


Přípravky ostatní

Joalis Dreny
Informační Komplexy Joalis
Joalis Harmoni - Bioharmoni Io II (detoxikační sety I, II), Psychoharmoni - detoxikační set - emoční zátěž
Joalis Organické a anorganické toxiny
Joalis Emoční preparáty
Joalis Antimikrobiální preparáty
Joalis Help - bylinné rezonátory
Probiotika - regenerace střev
Informační komplexy Abelia
Vitamínové a minerální doplňky stravy
Sezónní detoxikační balíčky Joalis - skládá se ze 4 přípravků zaměřených k očistě orgánů nejúčinnějších v příslušném ročním období
Detoxikační balíčky Joalis - skládá se ze 4 přípravků řešící určitý zdravotní problém


Klasická medicína dala onemocněním různá jména, jejich příčina je však u všech stejná. Je jí narušení přirozeného fungování organismu a jeho toxické zatížení. Ze všeho nejlepší je prevence.


Dobré zkušenosti s ...
Oslabený imunitní systém
Akné
Ekzém
Padání vlasů
Zažívací obtíže
Bolesti kloubů
Gynekologické problémy všeho druhu

Ceníky za detoxikace organismu

MĚŘENÍ SALVIÍ + KONZULTACE: 400,- Kč
KONZULTACE: 100,- Kč

Ceny preparátů MUDr. J. Jonáše:

J. Dreny: 373,- Kč
Joalis, Abelia, Komplexy: 363,- Kč
Bambiharmoni, J. Bambi Oil, J. Help: 387,- Kč
J. Bambi: 376,- Kč
Detoxikační balíčky: 1440 - 1494,- Kč
Activ - col: 443,- Kč


MOTO: Ne vždy můžete mít pod kontrolou, co se děje kolem vás. Vždy ale můžete ovlivnit to, co se děje uvnitř vás.


2018 © Copyright by Regenerace organismu, All rights reserved. Developed by www.WML.cz      Úvod | O mně | Detoxikace | Rehabilitace a masáže | Kineziotaping | Zkušenosti | Kontakty